BİZE HEMEN ULAŞIN!

+90 (536) 746 31 77

Bilişim ve E-Ticaret Hukuku

Profesyonel Bilişim ve E-Ticaret Hukuku Hizmeti

Bilişim hukuku, bireylerin kişilik haklarını zedeleyen her türlü saldırının sanal ortamda engellenmesi amacıyla hazırlanan kanunlardan oluşmaktadır. Aslında bağımsız bir hukuk dalı değildir. Ceza, ticaret, fikri mülkiyet, kişisel verilerin korunması ve borçlar hukuku gibi bir çok hukuk dalıyla ilişkilidir.

Elektronik ticaret hukukunun amacı ise, elektronik ticarete ilişkin esas ve usulleri düzenlemektir. Bu hukuk dalı ticari iletişimi, hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcıların sorumluluklarını, elektronik iletişim araçlarıyla yapılan sözleşmeler ile elektronik ticarete ilişkin bilgi verme yükümlülüklerini ve uygulanacak yaptırımları kapsamaktadır.

Bu kapsamda Büromuzda, Bilgi Teknolojileri konularında hukuki çözümlerin sunulması, Bilişim hukuku, marka ve telif hakları, alan adlarından kaynaklanan uyuşmazlık konularında danışmanlık hizmeti sunulması, İnternet üzerinden mal ve hizmet satan şirketlere yönelik olarak hukuki danışmanlık hizmetleri verilmesi ve hukuki alt yapının hazırlanması alanları ile beraber Bilişim ve E- Ticaret Hukukunu ilgilendiren her alanda hukuki hizmet vermekteyiz.

AYBAR HUKUK BÜROSU olarak Türkçe , Arapça, Rusça ve İngilizce dillerine hakim avukatlarıyla size profesyonel hizmet vermekten büyük kıvanç duyarız.

Hizmet Süreci

Sizden aldığımız veriler ışığında yaşadığınız durumu tahlil ederek en doğru yol haritasını çiziyoruz.

Yaşadığınız hukuki durum üzerine çözümler üretilir ve sonuç elde edilmesi adına efektif çalışma sürdürülür.

Başarılı sonuçla değerli müvekillerimizin hukuki problemini bitiriyoruz.

Size Yardımcı Olalım!

Alanında uzman ve yetkin kadromuz ile çözülemeyen denilen davalarınızda etkin rol oynayalım.